Ga direct naar de inhoud.

Contactgegevens Bonito Plant

Bonito Plant
Groeneweg 20, 2691 MP
's-Gravenzande, Nederland

Algemeen:
T. +31174-625019
F. +31174-622590
E. info@bonitoplant.nl

Verkoop:
T. Ron +316-51384666
T. Hans +316-10101299
E. verkoop@bonitoplant.nl

K.v.K. Haaglanden: 27197681
BTW nr. NL809731198B01
Admin. nr. FloraHolland: 16718


Direct contact met ons Bonito Team

Verkoop - Eigenaar

Ron Wachtmeester

+316-51384666
ron@bonitoplant.nl

Teelt en Energiezaken - Eigenaar

Mart van Wingerden

+316-23823312
martin@bonitoplant.nl

Adviseur - Oprichter

Jaap Boon

+316-53409306
info@bonitoplant.nl

Fin. administratie, P&O en Marketing

Jacqueline van Wingerden-Boon

+316-23365335
jacqueline@bonitoplant.nl

Afleveren & Verpakken - Verkoop

Hans Veerkamp

+316-10101299
verkoop@bonitoplant.nl

Automatisering - Assortiment

Barry Gardien

+316-81717996
barry@bonitoplant.nl

Teelt en Energiezaken - Afd. Galgeweg

René Mondt

+316-28181792
rene@bonitoplant.nl

Afd. Stokken - Personeelsplanning

Aad van Dijk

+316-48545813
aad@bonitoplant.nl

Administratie

Anneke Hillebrand-Ras

+31-174625019
administratie@bonitoplant.nl

Afleveren & Verpakken

Johan Veenman

+31-174625019
afleveren@bonitoplant.nl

Afdeling Galgeweg - Oppotten & Uitzetten

Michèle van Velzen

+316-24864270
rene@bonitoplant.nl

Verkoop

René Raaphorst

+316-18346777
rene.r@bonitoplant.nl

Afleveren & Verpakken

Galina Gromova

+31-174625019
afleveren@bonitoplant.nl

Technische Dienst

Piet Vellekoop

+31-174625019
info@bonitoplant.nl

Afleveren & Verpakken

Nico Tetteroo

+31-174625019
afleveren@bonitoplant.nl

© copyright 2018 Bonito Plant | Privacy | Disclaimer | Cookies | Design: Imade